Delovni čas

Prodaja Renault, Dacia

Ponedeljek–petek: 8.00 - 18.00 
Sobota: 8.00 - 12.00

Prodaja Nissan, Volvo

Ponedeljek -petek: 8.00-12.00 in 13.00-16.30

Servis

Ponedeljek -petek 7.30-12.00 in 13.00-16.30

Naša ekipa

Prodaja

Breda Prodani

Prodajna svetovalka
+386 5 663 61 17
+386 41 607 812
breda.prodani@trgoabc.si

Lorena Černeka

Prodajna svetovalka
+386 5 663 61 18
+386 31 374 791
lorena.cerneka@trgoabc.si

Lara Hrib

Prodajna svetovalka
+386 5 663 61 10
+386 31 624 595
lara.hrib@trgoabc.si

Konstantin De Ferrer

Prodajni svetovalec Volvo
+386 5 666 31 36
+386 41 382 381
konstantin.deferrer@trgoabc.si

Tomaž Strle

Prodajni svetovalec
+386 5 666 31 36
+386 31 380 864 
tomaz.strle@trgoabc.si

Boris Hrib

Prodajni svetovalec PRO+ (za podjetja)
+386 5 335 44 20
+386 31 808 804
boris.hrib@trgoabc.si

David Bartolič

Prodajni svetovalec PRO+ (za podjetja)
+386 5 663 61 00
+386 51 306 770
david.bartolic@trgoabc.si

Manuel Grünwald

Prodajni svetovalec
+386 51 250 717
+386 5 666 31 36
manuel.grunwald@trgoabc.si

Poprodaja

Dean Bremec

Koordinator servisa
+386 5 666 31 22
+386 31 615 727
dean.bremec@trgoabc.si

Špela Vrban

Asistentka poprodaje
+386 5 663 61 05
+386 31 371 582
spela.vrban@trgoabc.si

Urh Jerin

Svetovalec storitev mehanike
+386 5 663 61 06
+386 51 492 980
urh.jerin@trgoabc.si

Patrik Delbelo

Svetovalec storitev mehanike
+386 5 663 61 08
+386 31 371 584
patrik.delbelo@trgoabc.si

Sebastjan Sepić

Svetovalec storitev karoserije
+386 5 663 61 07
+386 51 412 679
sebastjan.sepic@trgoabc.si

Alan Kuk

Svetovalec storitev karoserije
+386 5 663 61 07
+386 41 639 194
alan.kuk@trgoabc.si

Enco Đurđević

Osebni servisni svetovalec Volvo
+386 5 666 31 37
+386 41 721 445
enco.durdevic@trgoabc.si

Danijel Kodelja

Prodaja nadomestnih delov
+386 5 666 31 20
+386 31 750 660
danijel.kodelja@trgoabc.si

Teo Olenik

Prodaja nadomestnih delov Volvo
+386 5 666 31 35
+386 31 750 660
teo.olenik@trgoabc.si

Alan Kramasteter

Prodaja nadomestnih delov
+386 5 666 31 35
+386 31 750 660
alan.kramasteter@trgoabc.si